Namizni štedilnik RM Gastro serije Snack-Line lahko uporabljate kot samostojno enoto ali pa kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati RM Gastro serije Snack Line.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 6.6 kW |
| Število gorilnikov | 2 |
| Moč gorilnikov | 3 + 3.6 kW |
| Teža | 13 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 330 x 600 x 290 mm |