Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati Lotus linije 600.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400 V 3N AC |
| Električna priključna moč | 400 V / 5 kW |
| Število kuhalnih mest | 1 |
| Moč plošč | 5 kW |
| Teža | 23 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 400 x 600 x 280 mm (Ø 300) |