MAYWAY dvojna indukcijska kuhalna plošča MDKP-300 je primerna za hitro kuhanje v majhnih kuhinjah.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230 V 1N AC |
| Električna priključna moč | 230 V / 3500 W |
| Število kuhalnih mest | 2 |
| Temperaturno območje | 60 - 240°C |
| Teža | 10 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | Ostalo |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 610 x 370 x 61 mm |