Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati Lotus linije 600.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 9 kW |
| Število gorilnikov | 2 |
| Moč gorilnikov | 3.5 + 5.5 kW |
| Teža | 20 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 300 x 600 x 280 mm |