Poudarki
Informacije o izdelku
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 230V-1N |
| Električna priključna moč | 3 kW |
| Kapaciteta | 3x GN1/1 150mm |
| Temperaturno območje | 65 - 85 °C |
| Teža | 90 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | vgradni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1135 x 640 x 280 mm |