Vgradna bain-marie s zaščito pred kašljanjem,
LED-osvetlitvijo in keramičnim grelcem
Kapaciteta: 5 x GN 1/1, max. višina 15 cm
Vsebina posode: 28 l
Delovna temperatura: +65 °C / +85 °C
Priključek: 400 V / 4100 W
Pritok in odtok vode: 3/4"
Dimenzije okvira: 178,5 x 64 x 2 cm (ŠxGxV)
Dimenzije izreza: 176,5 x 62 x 26,1 cm (ŠxGxV)
Dimenzije korita: 160,5 x 50,5 x 19 cm (ŠxGxV)
Višina zaščite pred kašljanjem: 39 cm
Ta vgradna bain-marie podjetja MAYWAY je idealna rešitev za higienično in privlačno predstavitev toplih jedi.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 3.75 kW |
| Kapaciteta | 5x GN1/1 150mm |
| Temperaturno območje | 65 - 105 °C |
| Teža | 195 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | vgradni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1785 x 640 x 290/310 mm |