S fritirkami MAYWAY boste vedno dosegli popolne rezultate pri cvrtju. Naj gre za hrustljave pomfritke, zrezke ali priloge – zahvaljujoč najsodobnejši tehnologiji in visokokakovostni opremi so profesionalni aparati popolnoma prilagojeni ekstremnim obremenitvam v gostinskih obratih in velikih kuhinjah. Fritirke serije Delta 900 se lahko kombinirajo z vsemi drugimi aparati iz te serije.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 44 kW |
| Kapaciteta | 2 x 25 l |
| Velikost košaric | 135 x 450 x 150 mm (2x) |
| Teža | 114 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 900 |
| Model | samostoječ |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 800 x 900 x 900 mm |