9 glavnih programov pomivanja
5 posebnih programov pomivanja
s termično dezinfekcijo
Trajanje pomivanja: 60 – 90 – 180 sek.
Velikost košare: 50 x 50 cm
Povezovalna vrednost: 400 V / 10,2 KW
Dimenzije: 72,1 x 83,6 x 226,5 cm (ŠxGxV)
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 10,2 kW |
| Moč bojlerja | 7000 W |
| Moč pralne črpalke | DuoFlo 700 W |
| Temperatura pomivanja | 60°C ( nastavljiva ) |
| Volumen tanka | 22 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 63,3 x 75,5 x 226,4 cm |
| Drugo | |
| Vstopna višina | 46,5 cm |
| Max teoretična zmogljivost | 65 košar / uro |
| Moč tanka | 2500 W |
| Poraba vode | 1, 6 l na cikel |
| Temperatura izpiranja | 85°C ( nastavljiva ) |
| Max višina krožnikov | 44 cm |
| Velikost košare (ŠxG) | 50 x 50 cm |