| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Obremenitev - alternativa | 9.7 | 3 x 25 A |
| Obremenitev - standardno | 15.9 kW | 3 x 32 A / 7.3 kW | 3 x 16 A z rekuperacijo toplote odtočne vode |
| Ogrevanje rezervoarja | 2.5 kW |
| Polnjenje pospeševalnika | 12.2 kW / 6.1 kW z rekuperacijo toplote odtočne vode |
| Polnjenje z boosterjem | 6.1 kW |
| Prostornina rezervoarja | 40 l |
| Raven hrupa | 64 dB (A) |
| Časi ciklov | 52 / 75 / 180 sekund in posebni cikli |
| Črpalka za pranje | 1.2 kW |
| Napajalnik | 400 / 50 / 3N |
| Splošne značilnosti | |
| Model | Osnovni model | z vgrajenim mehčalcem vode |
| Dimenzije | |
| Višina vhoda | 440 mm |
| Teža (bruto / neto) | 140 / 120 kg |
| Drugo | |
| Poraba vode | 1.8 l/kosalo** |
| Velikost košare | 500 x 500 mm |