Vsebina: 70 l,
Temperaturno območje: +4°/+12°C
Dimenzije: 43 x 38 x 88,5 cm (ŠxGxV)
Kompaktna in reprezentativna hladilna vitrina za vsestransko uporabo v gostinstvu in hotelirstvu. Na privlačen in pregleden način predstavite svoje torte, sladice, prigrizke in pijače. Zaradi okroglega stekla in samozapiralnih vrat je vitrina odlična tudi za predstavitev izdelkov v samopostrežnem prostoru.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 164 W |
| Kapaciteta | 70 l |
| Temperaturno območje | +4 / + 12°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 35 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 430 x 380 x 885 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 3 police |
| Odtajevanje | Avtomatsko |