Kapaciteta: 235 l,
Temperaturno območje: +3°/+8°C
Dimenzije: 51,5 x 48,5 x 168 cm (ŠxGxV)
Reprezentativna hladilna vitrina MAYWAY za vsestransko uporabo v gostinstvu in hotelirstvu. Na privlačen in pregleden način predstavite pijače, prigrizke in številne druge jedi. Zaradi okroglega stekla in samozapiralnih vrat je vitrina odlična tudi za predstavitev izdelkov na točilnih pultih, blagajnah ali v samopostrežnih prostorih.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 257 W |
| Kapaciteta | 235 l |
| Temperaturno območje | +3 / + 8°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 81 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 515 x 485 x 1680 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 4 police |
| Odtajevanje | Avtomatsko |