Temperaturno območje: +2°/+12°C
Povezovalna vrednost: 230 V / 180 W
Dimenzije: 43 x 39 x 98,6 cm (ŠxGxV)
Hladilne vitrine MAYWAY so odlične za hlajenje in predstavitev tort, peciva, desertov, prigrizkov in pijač, zato zelo spodbujajo prodajo. Sodoben dizajn, prostorna predstavitvena površina in 4-stransko dvojno steklo omogočajo optimalno predstavitev vaših izdelkov. Preudarna notranja osvetlitev daje vašim izdelkom še posebej apetiten videz in jih spremeni v posebne vrhunce. Vaša hrana ostane dlje sveža zaradi učinkovitega sistema hlajenja z zračnim kroženjem, ki je opremljen z visokokakovostnimi komponentami in zagotavlja enakomerno temperaturo v celotnem notranjem prostoru.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 180 W |
| Kapaciteta | 78 l |
| Temperaturno območje | 0 / + 12°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 45 kg |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 430 x 390 x 986 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 3 police |
| Odtajevanje | Avtomatsko |