Temperaturno območje: +2°/+8°C
Povezava: 230 V / 140 W
Dimenzije: 48 x 48 x 103 cm (ŠxGxV)
Hladilne vitrine MAYWAY so odlične za hlajenje in predstavitev tort, peciva, desertov, prigrizkov in pijač, zato zelo spodbujajo prodajo. Moderen dizajn, prostorna predstavitvena površina in dvojno steklo na vseh straneh omogočajo optimalno predstavitev vaših izdelkov. Preudarna notranja osvetlitev daje vašim izdelkom še posebej apetiten videz in jih spremeni v posebne vrhunce. Vaša hrana ostane dlje sveža zaradi učinkovitega sistema hlajenja z zračnim obtokom, ki je opremljen z visokokakovostnimi komponentami in zagotavlja enakomerno temperaturo v celotnem notranjem prostoru.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 140 W |
| Kapaciteta | 100 l |
| Temperaturno območje | +2 / + 8°C |
| Hladilno sredstvo | R134a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 55 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 480 x 480 x 1030 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 3 police, LED osvetlitev |
| Odtajevanje | Avtomatsko |