Buon appetito – okusna, hrustljava pizza, sveže iz pečice! Skrivnost okusne pizze je poleg sestavin in priprave tudi v kakovosti peči za pizzo. Peč mora biti dobro in enakomerno ogrevana. Peč za pizzo MAYWAY je zaradi visokokakovostne izdelave in enostavne uporabe idealna oprema za vsakega pizzaiola.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 7,2 kW |
| Kapaciteta | 6 x pizza 33 cm |
| Temperaturno območje | od 50 do 450°C |
| Upravljanje | Mehansko |
| Teža | 110 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 980 x 1270 x 420 mm |
| Drugo | |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 700 x 1050 x 150 mm |