Visoko kakovosten štedilnik za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiv z drugimi aparati serije Delta 700.
Poudarki
Informacije o izdelku
Tehnične informacije
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | plin |
| Plinska priključna moč | 12 kW |
| Število gorilnikov | 1 |
| Moč gorilnikov | 12 kW |
| Teža | 121 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 700 |
| Model | samostoječi |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 800 x 700 x 900 mm |