Pomivalni stroj za črno posodo ima košaro v velikosti 56 x 63 cm invstopno višino 85 cm, kar omogoča pomivanje velikih pekačev, loncev do 100 l invelikih pekarskih pladnjev. Košara je opremljena z novo razvitimi vodili,katera omogočajo, da uporabnik vstavi košaro z manj moči, predvsem pa jeenostavnejša za čiščenje. Poleg vključene serijske opreme elektronskih črpalk za doziranje pomivalnegain izpiralnega sredstva, se lahkoopcijsko naroči tudi senzorje, ki kažejo količino pomivalnega sredstva v posodi.Pomivalni stroj nudi 5 pomivalnih programov nastavljivih od 2 do 12 minut inSmart elektroniko.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 400-3N |
| Električna priključna moč | 7,7 kW |
| Čas pomivanja | 2 / 12 minut |
| Volumen tanka | 37 l |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 72 x 78 x 193 cm |
| Drugo | |
| Vstopna višina | 85 cm |
| Max teoretična zmogljivost | 30 košar / uro |
| Poraba vode | 3 l na cikel |
| Velikost košare (ŠxG) | 56 x 63 cm |