| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Obremenitev - alternativa | 15.5 kW | 3 x 25 A |
| Obremenitev - standardno | 20.6 kW | 3 x 35 A |
| Ogrevanje rezervoarja | 6.1 kW |
| Polnjenje pospeševalnika | 15.3 kW |
| Polnjenje z boosterjem | 9.1 kW |
| Prostornina rezervoarja | 130 l |
| Raven hrupa | 68 dB (A) |
| Časi ciklov | 120 / 240 / 360 sekund in posebni cikli |
| Črpalka za pranje | 2 x 2.9 kW | 2 x 1150 l/min |
| Napajalnik | 400 / 50 / 3N |
| Dimenzije | |
| Višina vhoda | 880 mm |
| Teža (bruto / neto) | 435 / 415 kg |
| Drugo | |
| Poraba vode | 6.9 l/stojalo |
| Velikost košare | 1.240 x 700 mm |