Elegantne in moderne vinske vitrine so narejene iz izredno kvalitetnih in vzdržljivih materialov. Primerne so za kvalitetno hranjenje in staranje steklenic vina. Nepogrešljivi so v barih, restavracijah, trgovinah, hotelih…
Vinska vitrina CW 510DT je opremljena z zračnim hlajenjem in avtomatskim odtajevanjem. Dva nastavljiva temperaturna območja. LED osvetlitev. Debelina izolacije je 50 mm. Majhna poraba energije. Odstranljiva tesnila vrat. Samodejno zapiranje vrat. Alarm za odprta vrata. Standardno zaklepanje. Vrata iz dvoslojnega kaljenega stekla. Zatemnjeno steklo za zaščito kakovosti vina. Lesene police so izvlečne, zato omogočajo lažji pregled nad steklenicami.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Električna napetost | 230-1N |
| Električna priključna moč | 180 W |
| Kapaciteta | 510 l , 208 steklenic 0,375 l, 174 steklenic 0,75 l ali 70 steklenic 1,5 l |
| Temperaturno območje | +5 / + 10°C, +10 / + 18°C |
| Hladilno sredstvo | R600a |
| Hlajenje | Zračno |
| Teža | 100 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 598 x 685 x 1923 mm |
| Drugo | |
| Vključena oprema | 16 lesenih polic, LED osvetlitev, ključavnica |
| Izolacija | 50 mm |
| Odtajevanje | Avtomatsko |