Kompakten stroj za pomivanje kozarcev: vgradna višina le 705 mm oziroma 820 mm z integrirano reverzno osmozo.
Upravljanje VISIOTRONIC-TOUCH: barvni zaslon na dotik (prikaz besedila in grafike) v povezavi z upravljanjem z enim gumbom in prikazom preostalega časa cikla.
Aplikacija SmartConnect: nadzor nad pomivanjem s pametno tehnologijo: stanje in sporočila, uporaba in stroški obratovanja, higiena ter servis.
Sistem pomivanja in izpiranja CLIP-IN: enostavno odstranjevanje brizgalnih rok brez uporabe orodja.
Inteligentna dokumentacija podatkov: samodejno beleženje pomembnih obratovalnih podatkov in porabe ter prikaz na zaslonu.
USB-vmesnik: udoben prenos obratovalnih podatkov v obliki protokola preko USB-priključka.
Sistem finega filtriranja GENIUS-X²: napreden filtrirni sistem s funkcijo predpomivanja zmanjša porabo pomivalnega sredstva do 35 %.
Hladno izpiranje: možnost preklopa izpiranja z vroče na hladno vodo za hitrejše hlajenje kozarcev.
Intenzivni program: intenzivni cikel izpiranja za pomivanje kozarcev zahtevnih oblik s povečano količino sveže vode.
Zalokirano sito: preprečuje delovanje stroja brez sita v rezervoarju.
Izbirni signal za polnjenje: nadzoruje nivo vsebine v zunanjih in vgrajenih posodah za kemikalije.
Higienski program: (v kombinaciji s higiensko tableto Hygiene-Tab INTENSIV) za odstranjevanje vodnega kamna in drugih oblog iz pomivalne komore.
Thermolabel 71 °C: privzeto nastavitev temperature po evropskem standardu DIN lahko upravljalec preklopi na višjo nastavitev »Thermolabel«.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Obremenitev - alternativa | 3.2 kW | 16 A |
| Obremenitev - standardno | 4.6 kW | 3 x 16 A |
| Ogrevanje rezervoarja | 2.4 kW |
| Polnjenje pospeševalnika | 4.1 kW |
| Polnjenje z boosterjem | 2.8 kW |
| Prostornina rezervoarja | 8 l |
| Raven hrupa | 57 dB (A) |
| Časi ciklov | 75/120 sekund in posebni cikli |
| Črpalka za pranje | 0.4 kW | 220 l/min |
| Napajalnik | 400 / 50 / 3N (230 / 50 / 1) |
| Splošne značilnosti | |
| Model | Osnovni model | z vgrajenim mehčalcem vode | z integrirano reverzno osmozo. Višina 820 mm |
| Dimenzije | |
| Višina vhoda | 315 mm |
| Teža (bruto / neto) | 64 / 58 kg |
| Drugo | |
| Poraba vode | 1.7 l/stojalo |
| Velikost košare | 400 x 400 mm |