Kompaktna vgradnja: Višina le 705 mm ali 820 mm z integrirano reverzno osmozo.
Samočistilni sistem pomivanja: Kombiniran sistem za pomivanje in izpiranje vključuje inovativno samočiščenje pomivalnih rok med vsakim ciklom. To prihrani čas in zagotavlja optimalne rezultate čiščenja.
Upravljanje VISIOTRONIC-TOUCH: Barvni zaslon na dotik (prikaz besedila in grafike) v povezavi z upravljanjem z enim gumbom in prikazom preostalega časa cikla.
Aplikacija SmartConnect: Upravljanje pomivanja s pametno tehnologijo: pregled statusa in sporočil, uporaba in obratovalni stroški, higiena ter servis.
Upravljanje virov SENSO-ACTIVE: Nenehno meri kakovost vode za pomivanje in zmanjša količino vode, potrebno za izpiranje v vsakem ciklu, na minimum.
Sistem pomivanja in izpiranja CLIP-IN: Enostavno odstranjevanje rok brez uporabe orodja.
Inteligentna dokumentacija podatkov: Samodejno beleženje pomembnih obratovalnih podatkov in porabe ter prikaz na zaslonu.
USB-vmesnik: Preprosto prenašanje obratovalnih podatkov v obliki protokola prek USB-ključka.
Sistem finega filtriranja GENIUS-X²: Napreden filtrirni sistem s funkcijo predpomivanja zmanjša porabo detergenta.
Hladno izpiranje: Izpiranje se lahko preklopi z vroče na hladno vodo za hitrejše hlajenje kozarcev.
Intenzivni program: Intenzivni cikel izpiranja za pomivanje kozarcev zahtevnejših oblik s povečano količino sveže vode.
Zaskočno sito: Preprečuje delovanje stroja brez sita v rezervoarju.
Izbirni signal za polnjenje: Nadzoruje nivo vsebine v zunanjih in vgrajenih posodah za kemikalije.
Higienski program: (v kombinaciji s tableto Hygiene-Tab INTENSIV) za odstranjevanje vodnega kamna in drugih usedlin iz pomivalne komore.
Thermolabel 71 °C: Privzeto nastavitev temperature po evropskem standardu DIN lahko uporabnik preklopi na višjo nastavitev "Thermolabel" (za toplotno dezinfekcijo).
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Obremenitev - alternativa | 2.6 kW | 16 A |
| Obremenitev - standardno | 6.7 kW | 3 x 16 A |
| Ogrevanje rezervoarja | 1.7 kW |
| Polnjenje pospeševalnika | 6.1 kW |
| Polnjenje z boosterjem | 2.0 kW |
| Prostornina rezervoarja | 10.6 l |
| Raven hrupa | 59 dB (A) |
| Časi ciklov | 60 / 90 / 120 sekund in posebni cikli |
| Črpalka za pranje | 0.5 kW | 350 l/min |
| Napajalnik | 400 / 50 / 3N (230 / 50 / 1) |
| Splošne značilnosti | |
| Model | Osnovni model | z integrirano reverzno osmozo | z vgrajenim mehčalcem vode |
| Dimenzije | |
| Višina vhoda | 305 mm |
| Teža (bruto / neto) | 70/60 kg |
| Drugo | |
| Poraba vode | 1.8 l/stojalo |
| Velikost košare | 500 x 500 mm |