| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 15 kW |
| Kapaciteta | 30 l |
| Velikost košaric | 570 x 440 x 80 mm |
| Teža | 35 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 670 x 650 x 370 mm |