Visoko kakovostna friteza za profesionalno uporabo, ki združuje najvišjo zmogljivost in zanesljivost. Uporablja se kot samostojna enota ali kot del linije, saj je združljiva z drugimi aparati Lotus serije Snack Line.
| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 7.15 kW |
| Kapaciteta | 10 l |
| Velikost košaric | 200 x 300 x 100 mm |
| Teža | 21 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Linija/globina | 600 |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 300 x 600 x 280 mm |