| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 6 kW |
| Kapaciteta | 8 l |
| Velikost košaric | 210 x 235 x 100 mm |
| Teža | 9 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 270 x 420 x 300 mm |