| Tehnične specifikacije | |
|---|---|
| Priključek | elektrika |
| Električna napetost | 400V-3N |
| Električna priključna moč | 16.2 (2x8.1) kW |
| Kapaciteta | 2 x 11 l |
| Velikost košaric | 300 x 240 x 120 mm (2x) |
| Teža | 26 kg |
| Splošne značilnosti | |
| Garancija | 1 leto |
| Model | namizni |
| Dimenzije | |
| Zunanje dimenzije | 360 x 420 x 370 mm |